Poddabie
Poddabie
dom Innowacyjność zapewniającą wyjątkowy komfort pobytu w naszym domu stanowi system dostępu typu "Hands Free", co oznacza brak jakichkolwiek tradycyjnych kluczy.

O ile lżej maszerujemy na plażę i nie musimy martwić się gdzie schować klucz, kiedy mamy ochotę wykąpać się w morzu. Nie można go zgubić ani przekazać, nie ma potrzeby w dniu przyjazdu i wyjazdu umawiać się na ich przekazanie. Wiemy, że jadąc z dziećmi z daleka nie zawsze da się wszystko zaplanować i być o czasie, stąd macie pełną swobodę i elastyczność.

Od godziny 16.00 Wasz dom jest już dostępny i nie ma dla nas znaczenia, kiedy do niego dotrzecie. Będzie nam miło poznać Was wkrótce, kiedy będziecie już wypoczęci po podróży i gotowi na spotkanie z przygodą.

Jeśli dokonacie rezerwacji On-line oraz zaakceptujecie jej warunki otrzymacie od nas osobisty PIN KOD, którym otworzycie drzwi Waszego wakacyjnego domu.

Od tej pory aż do dnia wyjazdu będziecie się posługiwać tylko PIN kodem przy każdym wejściu do domu.

W dniu przyjazdu Wasz PIN kod będzie ważny od godziny 16.00 i tak długo na jak długo zarezerwowaliście dom, po tym okresie, PIN kod przestanie działać. Ważne jest, aby w dniu wyjazdu opuścić dom przed godziną 10.00, do tej, bowiem godziny działa Wasz Pin Kod.


 
border=